AXOR srl

Preparaty chemiczne
do czyszczenia i konserwacji sprzętu AGD

Nowoczesne
preparaty

Działalność spółki obejmuje produkcję środków czyszczących, preparatów do usuwania kamienia czy tłuszczów, środków do dekarbonizacji, zmiękczania i demineralizacji wody, środków zapachowych.

Żywotności
urządzeń

Zapewnienie długiej żywotności urządzeń, pozbycie się problemów związanych z ich działaniem (tworzenie osadów kamiennych i tłuszczowych, osadzanie resztek żywności, zabrudzenia powodowane procesem karbonizacji, nieprzyjemne zapachy itp.) oraz gwarancja łatwego użycia oferowanych produktów.

Szerokie
zastosowanie

Do użytku domowego, jak i profesjonalnego Axor srl kieruje zarówno do rodzin poszukujących rozwiązań skutecznych, niezawodnych i niedrogich, jak i do firm, hoteli, placówek publicznych i prywatnych.

AXOR

Axor srl, założona w 1983 r., to spółka produkująca nowoczesne preparaty chemiczne do czyszczenia i konserwacji sprzętu AGD.
Działalność spółki obejmuje produkcję środków czyszczących, preparatów do usuwania kamienia czy tłuszczów, środków do dekarbonizacji, zmiękczania i demineralizacji wody, środków zapachowych, jak też linię preparatów do czyszczenia i prawidłowej konserwacji sprzętu AGD. Kosztowny i wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt AGD, w przypadku jego nieprawidłowej, lub wręcz niewykonywanej konserwacji, trzeba często naprawiać lub wymieniać. W ubiegłych latach, dla każdego rodzaju tych urządzeń, począwszy od pralek po zmywarki do naczyń, od lodówek po piekarniki, od odkurzaczy po żelazka, od płyt kuchennych po ekspresy do kawy, od klimatyzatorów po osuszacze powietrza, czyli dla absolutnie wszystkich urządzeń ułatwiających i uprzyjemniających nam życie, spółka Axor opracowała i wyprodukowała gamę wysokiej jakości produktów, dostępnych na rynkach krajowych i zagranicznych

Akcesoria Axor

COFFEE MAKER

Środek do czyszczenia ekspresów ciśnieniowych

Sprawdź

COFFEE MAKER

Kapsułki do czyszczenia
ekspresu

Sprawdź

RIO

Odkamieniacz do ekspresu
ciśnieniowego

Sprawdź

SANIMILK 1000ml

Płyn do czyszczenia
spieniacza do mleka

Sprawdź

SANIMILK 250ml

Płyn do czyszczenia
systemu mlecznego

Sprawdź

FILTR AQUA AX D-80

Filtry do expresu
do kawy

Sprawdź